Penkiakovininkė I. Serapinaitė pasaulio taurės varžybose – aštunta

Lietuvos atstovė Ieva Serapinaitė Egipte vykstančio pirmojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapo moterų varžybų finale penktadienį užėmė aštuntąją vietą ir pelnė 40 olimpinio reitingo taškų.
I. Juodytės (BFL) nuotr.

21-erių metų lietuvė surinko 1310 taškų. I. Serapinaitė fechtavime buvo trečia, plaukime – devinta, jojime pelnė maksimalų taškų skaičių (300) ir po trijų rungčių žengė ketvirtojoje pozicijoje. Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje mūsų šalies penkiakovininkė liko 24-a ir galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą.

Nugalėjo vokietė Lena Schoeneborn (1353 tšk.). Antrąją vietą užėmė jos tautietė Annika Schleu (1345 tšk.), o trečiąją – prancūzė Elodie Clouvel (1338 tšk.).

Finale kovojo 36 sportininkės.

Kitos Lietuvos penkiakovininkės – Karolina Gužauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė – neįveikė atrankos barjero ir nepateko į finalą.

Antrasis pasaulio taurės etapas vyks kovo 8-13 dienomis Rio de Žaneire (Brazilija), toje pačioje sporto bazėje, kurioje vyks ir olimpinės varžybos.