J. Valančiūnas pelnė 4 taškus, „Raptors“ pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

NBA čempionate šeštadienį „Toronto Raptors“ komanda su Jonu Valančiūnu svečiuose po pratęsimo 114:122 pralaimėjo „Milwaukee Bucks“ ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

NBA čempionate šeštadienį „Toronto Raptors“ komanda su Jonu Valančiūnu svečiuose po pratęsimo 114:122 (32:23, 23:31, 19:28, 30:22; 10:18) pralaimėjo „Milwaukee Bucks“ ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Ant atsarginių suolo susitikimą pradėjęs J. Valančiūnas per 11 min. pelnė 4 taškus (dvitaškiai 2/5), atkovojo 5 kamuolius, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą. „Raptors“ puolėjas Linas Kleiza nebuvo registruotas rungtynėms.

Toronto komandai (23 pergalės/37 pralaimėjimai) Alanas Andersonas pelnė 21 tašką, Amiras Johnsonas – 19.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojusioje „Bucks“ (29/28) ekipoje 29 taškus surinko Ersanas Ilyasova (11 atk. kam.), 23 – Monta Ellisas.

„Raptors“ Rytų konferencijoje užima dešimtąją, o „Bucks“ – aštuntąją vietas.