Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose Norvegijoje – 49-a

Norvegijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės septintojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 49-ąją vietą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nugalėjo nė karto šaudykloje nesuklydusi pasaulio taurės varžybų lyderė norvegė Tora Berger – 21 min. 31,2 sek. Tai – 25-oji 31-erių metų Norvegijos biatlonininkės pergalė pasaulio taurės varžybose. Antrąją vietą užėmė 26-erių metų baltarusė Darja Domračiova (+12 sek.; 2 baudos ratai), o trečiąją – 28-erių metų Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina (+30,9 sek. 2).

29-erių metų D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti tris (1+2) baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 42,4 sek.

Penkis kartus (3+2) šaudykloje suklydusi 27-erių metų Natalija Kočergina (+4.33,2) liko 82-a.

Lenktynėse dalyvavo 91 biatlonininkė.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujanti T. Berger turi 949 taškus. Antrąją vietą užima D. Domračiova, surinkusi 660 taškų. Trečiojoje vietoje – vokietė Andrea Henkel, turinti 638 taškus.

D. Rasimovičiūtė (30 tšk.) užima 65-ąją, o Natalija Kočergina (6 tšk.) – 89-ąją vietas.