Dviratininkų lenktynių etapą Portugalijoje R. Navardauskas baigė 18-as

Trečiadienį Portugalijoje prasidėjusių 42-ųjų „Volta ao Algarve em Bicicleta“ daugiadienių dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą 18-tas baigė „Cannondale Pro Cycling Team“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Lietuvos dviratininkas 163,6 km įveikė per 3 valandas 52 minutes 35 sekundes ir finišavo su grupe, kuri etapo nugalėtoju tapusiam vokiečiui Marcelui Kitteliui pralaimėjo vos 2 sekundes.

Tik finišo tiesiojoje M. Kitteliui nusileidę antrą bei trečią vietas užėmė atitinkamai vokietis Andre Greipelis ir belgas Jasperas Stuyvenas:

1. Marcel Kittel (Vokietija)        3 val. 52 min. 35 sek.