Anglijos FA taurės turnyre „Liverpool“ neįveikė šešioliktfinalio ribos

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyre antradienį buvo sužaistos vienerios šešioliktfinalio etapo pakartotinos rungtynės, kuriose antrą kartą susitiko du šalies „Premier“ lygos klubai – Londono „West Ham“ ir „Liverpool“. Pergalę po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) šventė namie žaidę „West Ham“ futbolininkai, kurie ir iškopė į varžybų aštuntfinalį.

Pirmas mačas Liverpulyje baigėsi be įvarčių 0:0.

Pirmo kėlinio pabaigoje 45-ą min. londoniečius į priekį išvedė Michealas Antonio, bet tuoj po pertraukos, 48-ą min., brazilas Philippe‘as Coutinho santykį išlygino. Per likusį antro kėlinio laiką abiems komandoms pasižymėti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą. Kai jai rodėsi, jog mačo nugalėtoją turės lemti baudiniai, pergalingą įvartį 121-ą min. įmušė „West Ham“ klubo žaidėjas iš Italijos Angelo Ogbonna – 2:1. Jis po baudos smūgio aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį į tinklą.

Anglijos FA taurės turnyro rezultatas:

„West Ham“*** 2 – 1 Liverpool“, – po pratęsimo (1:0, 0:1, 1:0).

45' Michail Antonio [1 – 0]

48' Philippe Coutinho [1 – 1]

120+1' Angelo Ogbonna [2 – 1]

*** – pateko į aštuntfinalį

Prancūzijos taurės turnyre – „Granville“ ir „Sochaux“ staigmenos

Prancūzijos taurės „Coupe de France“ turnyre antradienį prasidėjo aštuntfinalio etapas. Buvo sužaistos trejos rungtynės, kuriose žemesnių lygų klubus egzaminavo aukštesnio pajėgumo komandos.

Mėgėjų II lygos A grupės (penkto pagal pajėgumą šalies diviziono, CFA-2 gr. A) ekipa „Granville“ namuose kovojo su antros lygos („Ligue 2“) „Bourg Peronnas“ futbolininkais. Čia prireikė ir pratęsimo, kuriame triumfavo mėgėjai – 1:0 (0:0, 0:0). Pergalingą įvartį 98-ą min. pelnė Tommy Unterreineris.

Penktos lygos (CFA-2, gr. H) „Saint-Malo“ komanda savo aikštėje priėmė elito diviziono („Ligue 1“) „GFC Ajaccio“ klubą ir pralaimėjo svečiams tik po atkaklios kovos 1:2 (1:0), nors beveik pusantro kėlinio pirmavo.

Dar vieni „Ligue 2“ atstovai „Sochaux“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje jėgas išbandė su aukščiausio diviziono „Monaco“ klubu ir jį eliminavo rezultatu 2:1 (1:1).

Prancūzijos „Coupe de France“ rezultatai:

„Granville“ (CFA2A)*** 1 – 0 „Bourg Peronnas“ (II), – po pratęsimo.

98' Tommy Untereiner [1 – 0]

„Saint-Malo“ (CFA2H) 1 – 2 „GFC Ajaccio“***.

33' Steven Creach [1 – 0]

62' Kevin Mayi [1 – 1]

78' Khalid Boutaib [1 – 2]

„Sochaux“ (II)*** 2 – 1 „Monaco“.

19' Florian Martin [1 – 0]

38' Tiemoue Bakayoko [1 – 1]

56' Hadi Sacko [2 – 1]