Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etape Kanadoje liko paskutiniai

Kanadoje vykstančio septintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo mišrioje estafetėje 2x6 km ir 2x7,5 km sekmadienį Lietuvos komanda, kuriai atstovavo Diana Rasimovičiūtė-Bricė, Natalija Kočergina, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius, buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė paskutinę – 22-ąją – vietą.
R. Kokšarovs (BFL) nuotr.

Nugalėjo baudos ratų išvengę Vokietijos biatlonininkai – 1 val. 5 min. 38,8 sek. Net 1 min. 12,9 sek. nuo nugalėtojų atsiliko Italijos atstovai (1 baudos ratas). Treti finišavo norvegai (+1 min. 23,8 sek.; 0 baudos ratų).

Lietuvos komanda panaudojo 12 papildomų šovinių ir turėjo įveikti du baudos ratus.

Primename, kad V. Strolia sekmadienį dalyvavo ir porų estafetėje, kurioje su Natalija Paulauskaite taip pat liko paskutinėje vietoje.