„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai iškovojo pergalę Utenoje

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda išvykoje 100:83 (28:13, 21:25, 16:21, 35:24) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 28:13. Trečiajame ketvirtyje Utenos klubas priartėjo iki trijų taškų (56:59), bet ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ pelnė net 35 taškus ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Andrejus Agafonovas, 20 – Ramone Moore, po 13 – Steponas Babrauskas ir Giedrius Staniulis, 12 – Žygimantas Skučas.

Šeimininkų gretose 17 taškų surinko Egidijus Dimša, po 13 – Rolandas Alijevas ir Martynas Linkevičius, 12 – Arminas Urbutis, 11 – Spenceris Butterfieldas.

„Juventus“ (12 pergalių/12 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Pieno žvaigždžių“ (8/15) ekipa yra aštunta.