D. Motiejūnas sėkmingai debiutavo Plėtojimosi lygoje

Donatas Motiejūnas po mėnesio pertraukos vėl grįžo į rikiuotę. Savo noru į NBA Plėtojimosi lygą persikėlęs lietuvis pelnė 10 taškų, o jo atstovaujama „Rio Grande Valley Vipers“ namuose 131:122 įveikė „Texas Legends“.

Ant suolo mačą pradėjęs Motiejūnas per 20 minučių įmetė 10 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit., 0/1 bauda), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, blokavo metimą ir pats gavo bloką, keturis kartus suklydo ir kartą prasižengė.

„Buvo keista rungtyniauti, nes šį mėnesį pirmą kartą išbėgau į aikštę. Dėl to stengiausi nesiplėšyti, bet kiekvieną minutę jaučiausi vis geriau“, – po mačo kalbėjo 25-erių metų 213 cm ūgio žaidėjas.

„Buvo sunku dvi ar tris minutes bėgti be pertraukų. Per paskutines savaites aš gerinau savo fizinę kondiciją, tačiau treniruočių metu negali imituoti rungtynių“, – pridėjo krepšininkas.

Motiejūną pagyrė ir komandos treneris Mattas Brase‘as, kuris mano, kad lietuviui Plėtojimosi lyga – puiki vieta atsigauti po traumų.

„Visi Motiejūno išėjimai į aikštelę buvo tikrai geri. Jis rungtyniavo energingai, nors dar ir neturi tinkamo pasiruošimo. Todėl jis ir yra čia“, – kalbėjo strategas.

Puolėjas yra antrasis NBA lygos krepšininkas, kuris šį sezoną savo noru persikėlė į žemesnę lygą. Pirmasis – Detroito „Pistons“ gynėjas Brandonas Jenningsas.

Gruodį į aikštę po traumos sugrįžęs Motiejūnas sausio pradžioje vėl iškrito iš rikiuotės dėl nugaros raumenų uždegimo. Paskutines rungtynes NBA jis žaidė sausio 1-ąją su „Golden State Warriors“.