E grupės autsaiderių dvikovoje – „Panathinaikos“ pergalė

Antrą pergalę Eurolygos „Top 16“ E grupėje įsirašė Atėnų „Panathinaikos“ (2-3) komanda. Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai savo aikštėje 82:79 (16:21, 26:17, 21:20, 19:21) palaužė vienintelę be pergalių liekančią komandą, Stambulo „Darussafaka“ (0-5).

Svečiai pirmavo 74:72, tačiau Vladimiro Jankovičiaus metimas priešpaskutinę mačo minutę rezultatą išlygino, o likus žaisti 75 sekundes Nickas Calathesas baudos metimu išvedė „Panathinaikos“ į priekį.

Jamonas Gordonas tada nepasinaudojo proga sugrąžinti persvaros Stambulo klubui, o Miroslavo Raduljicos dvitaškis, likus žaisti pusę minutės, buvo svarbiausias mačo metimas – 77:74.

Abi komandos tada keitėsi baudų metimais, kol „Darussafaka“ dar gavo galimybę išlyginti rezultatą. Po to, kai Jamesas Feldeine'as pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir Gordonas nuskuodė per visą aikštę, turėdamas vos 4,4 sekundės atakai. Jo metimas iš pradžių buvo blokuotas, o po to užuot metęs dar kartą, jis nusprendė perduoti kamuolį komandos draugui. Šis nebespėjo išmesti ir „Panathinaikos“ laimėjo rungtynes.