„Laboral Kutxa“ išplėšė pratęsimą ir jame parklupdė „Barcelona“ komandą

Darius Adamsas pataikė tritaškį ketvirto kėlinio pabaigoje ir išplėšė pratęsimą, o jame pridėjo dar 5 taškus ir Vitorijos „Laboral Kutxa“ (3-2) iškovojo pergalę Eurolygos „Top 16“ F grupėje.

Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai svečiuose 81:78 (13:15, 18:14, 20:15, 19:26, 11:8) pranoko „Barcelona“ (2-3) krepšininkus.

„Barcelona“ ketvirto kėlinio pabaigoje pirmavo 70:67, kai Pau Ribasas pataikė iš vidutinio nuotolio, likus žaisti 19 sekundžių.

Kitoje atakoje Ioannis Bourousis gavo progą mesti visiškai laisvas iš kairiojo kampo, tačiau nepataikė. Visgi „Laboral Kutxa“ atsikovojo kamuolį ir Adamsas įskraidino tritaškį, likus žaisti 11,2 sekundes.

„Barcelona“ dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau Aleksandro Vezenkovo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsime pirmuosius taškus pelnė „Barcelona“, tačiau svečiai atsakė pelnydami 6 taškus paeiliui ir nutolo – 76:72.

Žaidimo pabaigoje katalonai prasižengė prieš Bourousį ir šis realizavo abu baudų metimus (81:78). „Laboral Kutxa“ triumfavo.