„Žalgiris“ Maskvoje pralaimėjo „Chimki“

Stebuklas Maskvos priemiestyje neįvyko. Rimo Kurtinaičio vadovaujamas galingas ir turtingas „Chimki“ klubas 111:80 sutriuškino Šarūno Jasikevičiaus Kauno „Žalgirį“. Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės lyderis palaužė autsaiderį.

Žalgiriečiai drausmingai ir sėkmingai pradėjo rungtynes. Pirmajame kėlinyje jie pirmavo 14:8, tačiau šeimininkai greitai pakilo į kovą ir baigė kėlinį pirmaudami 7 taškais. Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ ir vėl kilo į kovą, tačiau Sergejaus Monios vienas po kito atliktas dėjimas ir tritaškis privertė Š. Jasikevičių moti rankomis. Iki didžiosios pertraukos rusai pranašumą išpūtė iki 14 taškų.

Trečiajame kėlinį vaizdas nesikeitė ir „Žalgiris“ tiesiog vengė sutriuškinimo, kuris atrodė neišvengiamas. Paskutiniame ketvirtyje „Chimki“ krepšininkai smaginosi laidydami vieną tritaškį po kito ir galutinai palaidojo „Žalgirį“.

Iš viso Rusijos klubas pataikė 14 tritaškių, žalgiriečiai – aštuonis. Tiesa, vyko atkakli kova po krepšiu – R. Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo 34:32.

„Chimki“ sėkmę atnešė ir drausmė – jie padarė septynias klaidas, „Žalgiris“ – 15.

Renaldas Seibutis buvo rezultatyviausias Kauno ekipoje ir pelnė 15 taškų. Ianas Vougioukas pridėjo 14 taškų.

Komandos susitiko pirmą kartą per trejus metus ir favorito etiketė priklausė Rusijos klubui.

R. Kurtinaičio auklėtiniai yra F grupės lyderiai ir savo sąskaitoje turi keturias pergales.

Kauno „Žalgiris“ yra paskutinis grupėje su viena pergale, kurią iškovojo praėjusią savaitę namuose prieš Pirėjo „Olympiakos“.