L. Grigelis baigė pasirodymą teniso turnyre Prancūzijoje

Po dviejų pergalių iš eilės pralaimėjimą Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „City–Green Open“ vyrų teniso turnyro Prancūzijoje vienetų varžybose patyrė ir pasirodymą baigė 24-erių metų Laurynas Grigelis.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

302-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis ir trečias pagal skirstymą turnyre lietuvis penktadienį ketvirtfinalyje po atkaklios kovos per 1 valandą ir 43 minutes dvejuose setuose – 6:7 (7:9), 6:7 (7:9) – turėjo pripažinti į pusfinalį iškopusio septintojo pagal reitingą 28-erių olando Antalo Van Der Duimo (ATP-386) pranašumą, tenkinosi 2 ATP reitingo taškais ir 292 JAV dolerių čekiu.

6 ATP klasifikacijos taškus bei 502 dolerių čekį užsitikrinusio Olandijos tenisininko varžovu vienetų pusfinalyje bus šeštoji raketė šveicaras Yannas Marti, ketvirfinalyje per 96 minutes 6:2, 7:5 įveikęs turnyro favoritu laikytą prancūzą Gregoire'ą Barrere'ą.

Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje Lauryno Grigelio ir italo Giuseppės Mengos duetas ketvirtfinalyje 5:7, 6:2 [10:8] pralaimėjo favoritais laikomais belgams Sanderiui Gille'iui bei Joranui Vliegenui ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.