LKL – šeimininkų pergalės

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį Šiaulių „Šiaulių“ komanda namuose 90:82 (23:17, 22:21, 26:22, 19:22) nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą.
Gintaras Leonavičius. T. Lukšio (BFL) nuotr.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Cameronas Ayersas, 17 – Davidas Dudzinskis, 15 – Gintaras Leonavičius, 14 – Artūras Jomantas, 11 – Assemas Marei.

Svečių gretose 21 tašką surinko Vytautas Šulskis, po 15 – Vilmantas Dilys ir Laimonas Kisielius, 10 – Vaidas Čepukaitis.

Kitose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda savo aikštėje 76:66 (20:23, 19:23, 19:14, 18:6) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Svečiai po dviejų kėlinių pirmavo 46:39, o po trijų – 60:58. Vis dėlto, ketvirtajame kėlinuke „Lietbakelis“ leido varžovams pelnyti tik 6 taškus ir iškovojo pergalę.

22 taškus šeimininkams pelnė Valdas Vasylius, 10 – Artūras Valeika (14 atk. kam.), 9 – Jermaine‘as Love‘as.

„Nevėžio“ gretose 19 taškų surinko Mindaugas Kupšas, po 12 – Tayloras Kingas bei Darius Gvezdauskas.

Nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namuose 101:62 (29:16, 24:7, 18:24, 30:15) sutriuškino autsaiderę Alytaus „Dzūkiją“.

Šeimininkams 25 taškus pelnė Brockas Motumas, 14 – Renaldas Seibutis, po 12 – Olivieris Hanlanas ir Lukas Lekavičius.

„Dzūkijai“ 14 taškų pelnė Tomas Urbonas, po 8 – Paulius Danisevičius ir Jeffrey Robinsonas.

Kovą dėl atšokusių kamuolių žalgiriečiai laimėjo 37-24.

Vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje netikėtai 77:81 (17:24, 19:16, 22:21, 19:20) pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai.

„Pieno žvaigždės“ laimėjo pirmąjį kėlinį 24:17 ir išsaugojo sau palankų rezultatą iki pat mačo pabaigos.

Šeimininkams po 19 taškų pelnė Derrickas Lowas ir Ramone‘as Moore‘as, 15 – Andrejus Agafonovas, 14 – Steponas Babrauskas, 10 – Žygimantas Skučas.

Vilniaus ekipoje 16 taškų surinko Antanas Kavaliauskas, 11 –Kendrickas Brownas, po 8 – Adas Juškevičius ir Deividas Gailius.

Kitose rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ savo aikštėje 101:74 (32:18, 28:19, 17:19, 24:18) nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą.

Klaipėdiečiams Danielis Juingas (Daniel Ewing) pelnė 19 taškų, Martynas Mažeika – 16, Arnas Butkevičius – 14, Trentas Pleistedas (Trent Plaisted) – 12, Donatas Zavackas – 11.

„Juventus“ gretose 15 taškų surinko Laurynas Samėnas, 14 – Čevonas Luisas (Chavaughn Lewis), 12 – Spenseris Baterfyldas (Spencer Butterfield), 11 – Arminas Urbutis, 10 – Edgaras Želionis.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):