K. Dombrovskis pasaulio taurės varžybose Italijoje – 47-as

Italijoje vykstančio šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 47-ąją vietą.
D.Lazausko (BFL) nuotr.

Nugalėjo dukart šaudykloje suklydęs ir du baudos ratus įveikęs rusas Antonas Šipulinas – 31 min. 51,9 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietis Simonas Schemppas (+10,3 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – norvegas Johannes Boe (+14,1; 3).

24-erių metų K. Dombrovskis, kuriam teko įveikti tris baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 51,5 sek.

Lenktynėse dalyvavo 54 biatlonininkai. Jie startavo pagal penktadienį vykusių sprinto lenktynių rezultatus.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja prancūzas Martinas Fourcade (711 tšk.). Jis šeštadienį finišavo ketvirtas. Lietuvis Tomas Kaukėnas su 4 taškais yra 82-as.