Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės varžybose Vokietijoje liko toli nuo lyderių

Vokietijoje vykstančio penktojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse trečiadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 64-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos minutę gavęs prancūzas Martinas Fourcade`as – 50 min. 53,9 sek.

Antrąją vietą užėmė austras Simonas Ederis (+17,5 sek.; 1 baudos minutė), trečiąją – rusas Antonas Šipulinas (+28,9; 1).

23-ejų metų V. Strolia, kuris gavo keturias baudos minutes, nugalėtojui pralaimėjo 6 min. 8,8 sek.

24-erių metų K. Dombrovskis (+7.36,7; 4) užėmė 80-ąją vietą, o 25-erių metų Tomas Kaukėnas (+10.10,3; 8) liko vos 95-as tarp 104 dalyvių.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje toliau pirmauja M. Fourcade`as (601 tšk.). Keturis taškus turintis T. Kaukėnas užima 81-ąją vietą tarp 84 klasifikuotų biatlonininkų.