Čiuožėja A. Sereikaitė pasaulio jaunimo čempionate – ketvirta

Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 19 metų) greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato merginų varžybose 500 m distancijoje šeštadienį Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė užėmė ketvirtąją vietą.

18-metė lietuvė finale finišavo paskutinė (45,726 sek.). Visas tris prizines vietas užėmė Kinijos atstovės.

Nugalėjo Yutong Han (45,369 sek.). Antrąją vietą užėmė Han Xiao (45,502 sek.), o trečiąją – Yue Lin (45,559 sek.).

A. Sereikaitė laimėjo tryliktąjį atrankos čiuožimą (48,515 sek.), ketvirtajame aštuntfinalio čiuožime užėmė antrąją vietą (45,983 sek.), antrajame ketvirtfinalio čiuožime buvo taip pat antra (46,044 sek.), o antrajame pusfinalio čiuožime finišavo vėl antra (45,725 sek.).

Šioje rungtyje startavo 65 čiuožėjos.

A. Sereikaitė, kuri penktadienį 1500 m distancijoje užėmė dešimtąją vietą, sekmadienį dalyvaus 1000 m lenktynėse.

Pernai pasaulio jaunimo čempionato 500 m distancijoje lietuvė iškovojo sidabro medalį.