„Žalgirio“ krepšininkai beviltiškai pralaimėjo Vokietijos komandai

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo antrojo turo rungtynėse F grupėje penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ svečiuose 63:96 (13:24, 16:25, 23:22, 11:25) pralaimėjo Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) ekipai.
I. Juodytės (BFL) nuotr.
Kauniečiai nuo pat rungtynių pradžios neprilygo savo varžovams ir atsiliko 0:8. Po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ turėjo 11 taškų deficitą (13:24), po antrojo – 20 (29:49). Nors trečiajame kėlinuke žaidimas išsilygino, paskutiniajame ketvirtyje vėl aikštėje dominavo šeimininkai, kurie įgijo triuškinamą persvarą.

Kauno klubui 17 taškų pelnė Olivier Hanlanas, 12 – Ianas Vougioukas, 9 – Brockas Motumas, 8 – Mantas Kalnietis (8 rez. perd.), 6 – Paulius Jankūnas, 5 – Edgaras Ulanovas, 4 – Martynas Pocius, 2 – Symas Sanderis Venė (Siim-Sander Vene). Aikštėje pasirodė, bet taškų nepelnė Lukas Lekavičius, Renaldas Seibutis bei Martynas Sajus.

Nugalėtojų gretose 19 taškų surinko Janis Strelniekas, 18 – Nikos Zisis, 15 – Nicolo Melli, 13 – Darius Milleris, 11 – Patrickas Heckmannas.

„Žalgiris“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 24–37. Kauniečiai atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o varžovai – 27.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 15 dieną svečiuose su Eurolygos čempione Madrido „Real“ (Ispanija) ekipa.