Dviratininkė I. Čilvinaitė iškovojo pergalę Kosta Rikoje

Lietuvos dviračių čempionė Inga Čilvinaitė („Pasta Zara-Cogeas“) penktadienį laimėjo Kosta Rikoje vykstančių 13-ųjų daugiadienių lenktynių „Vuelta Femenina a Costa Rica“ antrąjį etapą – 16 km atskiro starto lenktynes.
EPA-ELTA nuotr.

27-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 23 min. 59 sek. (vid. greitis - 40,03 km/val.). Antrąją vietą užėmusi kolumbietė Lorena Maria Vargas („Iscorp“) nugalėtojai pralaimėjo 37 sek.

Agnė Šilinytė („Pasta Zara-Cogeas“, +2.11) užėmė 12-ąją, Silvija Latožaitė (Lietuvos rinktinė, +3.36) - 25-ąją, o Edita Janeliūnaitė („Pasta Zara-Cogeas“, +4.34) – 34-ąją vietas.

Varžybų lydere tapo L. M. Vargas. I. Čilvinaitė bendrojoje įskaitoje iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją. Ji nuo lyderės atsilieka 1 min. 2 sek.

Šilinytė (+9.21) užima 18-ąją, E. Janeliūnaitė (+10.12) - 20-ąją, o S. Latožaitė (+10.46) – 22-ąją vietas.