R. Berankiui prognozuojama akistata su R. Nadaliu

Ričardas Berankis yra laikomas artėjančios akistatos su Andrejumi Kuznecovu favoritu Kataro ATP 250 serijos turnyro antrame rate. Šios poros nugalėtojas „Qatar ExxonMobil Open“ turnyro ketvirtfinalyje gali susitikti su penkta pasaulio rakete Rafaeliu Nadaliu.

R. Berankis pasauliniame reitinge užima 85-ą vietą. A. Kuznecovas 79-as. 2012-aisiais metais Rusijos tenisininkas laimėjo vienintelę iki šiol vykusią abiejų akistatą Vimbldono atrankoje.

Lažybų bendrovė „Orakulas“ palankiau vertina lietuvio galimybes patekti į ketvirtfinalį. Šios poros nugalėtojas gaus solidžią premiją – 45-is reitingo taškus ir 33 tūkstančius dolerių. O ketvirtfinalyje lauks akistata su R. Nadalio ir Robino Haase‘o (ATP 66) poros nugalėtoju.

R. Berankis per savo karjerą yra žaidęs su dviem vadinamojo „Didžiojo ketverto“ atstovais. „US Open“ čempionato pirmame rate jis kovojo su pirma pasaulio rakete Novaku Džokovičiumi. „Australian Open“ trečiame rate susitiko ir gražią kovą aistruoliams padovanojo susitikime su Andy Murray.

R. Berankio ir A. Kuznecovo mačas trečiadienį Lietuvos laiku prasidės apie 16-ą valandą. Iškart po Teimurazo Gabašvilio ir Iljos Marčenko dvikovos pirmame korte. Mačas bus transliuojamas internete. Deuce.lt kviečia įvykius sekti drauge.

A. Kuznecovas praėjusiais metais iškovojo 45-ias pergales. Daugiau nei pusę (25) ant grunto dangos. 24-erių metų Rusijos tenisininkas žaidė trijuose „Challenger“ serijos turnyrų finaluose praėjusiais metais ir laimėjo du iš jų.

Per karjerą jis buvo pakilęs iki rekordinės 68-os vietos. ATP turo varžybose laimėjo 34-ias dvikovas ir patyrė 54-is pralaimėjimus.

Pirmame Kataro turnyro rate A.Kuznecovas 6:4, 6:2 nugalėjo Marselį Ilhaną (ATP 114).

R. Berankis kalbėdamas apie artėjančią dvikovą Katare prisipažino, kad apie varžovą turi nedaug informacijos.

„Esu su juo žaidęs, rodos, 2012-aisiais metais Vimbldono kvalifikacijoje, ir pralaimėjau. Daugiau lyg ir neteko žaisti. Gal kokius kelis kartus dar teko pasitreniruoti, bet, tiesą pasakius, irgi kažkaip nelabai prisimenu. Pirmame rate jis nugalėjo Maleką Jazirį. Geras žaidėjas“, – kalbėjo R.Berankis.