San Fransiske D. Sabonis sužaidė antrą pagal rezultatyvumą savo karjeros mačą NCAA

Domantas Sabonis ryžtingais žingsniais artėja link to, kad būtų pradėtas vadinti NCAA superžvaigžde. Kalbas apie NBA lygą dar labiau sustiprino sekmadienio rytą San Fransiske surengtas 20-mečio lietuvio šou.

Rungtynės tarp Gonzagos „Bulldogs“ ir San Fransisko „Dons“ komandos krepšininkų tapo tikru 208 cm ūgio lietuvio benefisu. Aukštaūgis šiame mače varžovus dorojo kaip šiltą vilną – per galvas „dėliojo“ į krepšį, „žudė“ neuždengiamais „puskabliais“, dalijo rezultatyvius perdavimus, nedrebėjo jo ranka ir stojus prie baudų metimo linijos. San Fransiske Lietuvos krepšinio legendos Arvydo Sabonio jauniausias sūnus sužaidė antrą pagal rezultatyvumą savo karjeros mačą NCAA, per 43 minutes pelnęs 35 taškus (12/16 dvitaškių, 11 iš 14 baudų), atkovojęs 14 kamuolių, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 3 varžovų metimus.

Antrojo kėlinio pabaigoje D. Sabonis dėjimu su varžovo pražanga išlygino rungtynių rezultatą (79:79), vėliau ir itin patikimai žaidė ir pratęsimo metu, per kurį realizavo 5 iš 6 baudų ir kartu su taip pat nuostabiai žaidusiu Kyle Wiltjeru (30 taškų) atvedė „Bulldogs“ į itin sunkią pergalę 102:94.

„Ohoho, koks galingas judesys! Fantastika, ką išdarinėja Sabonis! Tai tiesiog neįtikėtina“, – po lietuvio, „dėjimo“, kuriuo ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo išlygintas rezultatas, žavėjosi vienas iš mačo komentatorių.

„Tai buvo vienos beprotiškiausių rungtynių, kuriose man teko dalyvauti“, – po mačo pripažino Gonzagos komandos treneris Markas Few.

Siūlome pasižiūrėti pačius efektingiausius D. Sabonio žaidimo epizodus įsimintiname mače San Franciske.

Kaip jau buvo rašyta, po pastarojo lietuvio pasirodymo akylai D. Sabonio pasirodymus už Atlanto sekanti Ispanijos žiniasklaida retoriškai paklausė: „Galbūt jau netrukus buvusį Malagos ekipos žaidėją pamatysime žaidžiantį NBA?“ Tai jau antras kartas, kai D. Sabonis ir jo šou tiesiog sprogdina internetą. Gruodžio 20-ąją jauniausias A. Sabonio sūnus savo tėvą 51-ojo gimtadienio proga pasveikino per rungtynes pelnydamas 36 taškus ir atkovodamas 16 kamuolių.