LKL čempionate – „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ pergalės

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namuose 90:78 (28:15, 22:15, 17:30, 23:18) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Kauniečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 28:15, po antrojo – 50:30. Trečiajame ketvirtyje svečiai sumažino „Žalgirio“ persvarą iki 7 taškų (60:67), bet ketvirtajame kėlinuke šeimininkai vėl nutolo ir šventė pergalę.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Edgaras Ulanovas, 13 – Martynas Pocius, po 12 – Paulius Jankūnas ir Martynas Sajus, 11 – Ian Vougioukas, 10 – Mantas Kalnietis.

„Juventus“ gretose 18 taškų surinko Rolandas Alijevas, po 14 – Spenceris Butterfieldas ir Chavaughnas Lewisas, 13 – Edgaras Želionis, 12 – Arminas Urbutis.

„Žalgiris“ (17 pergalių/1 pralaimėjimas) pirmauja čempionate, o Utenos ekipa (9/9) yra penkta.

Vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ savo aikštėje 82:61 (24:25, 21:13, 15:16, 22:7) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkus.

Vilniečiams 27 taškus pelnė Artūras Gudaitis (13 atk. kam.), 16 – Antanas Kavaliauskas, 15 – Gediminas Orelikas.

„Šiaulių“ gretose 13 taškų surinko Karolis Guščikas, 11 – Cameronas Ayersas, 10 – Davidas Dudzinskis.

Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai laimėjo 41-25.

„Lietuvos rytas“ (16/2) užima antrąją vietą, o „Šiauliai“ (8/10) užima šeštąją poziciją.