„Laboral Kutxa“ nutildė „Žalgirio“ areną

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje žalgiriečiai pradėjo sunkų kelią Eurolygos „Top 16“ etape. Vitorijos „Laboral Kutxa“ krepšininkai iškart parodė, kas yra tikrieji šeimininkai ir dominavo nuo pirmųjų rungtynių minučių bei išsivežė pergalę 89:68.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr.

„Laboral Kutxa“ rungtynes pradėjo tokia jėga, kokios šeimininkai nesitikėjo. Jau po pirmojo kėlinio ispanai pirmavo 33:14 ir skandino „Žalgirio“ pastangas. Antrajame kėlinyje skirtumas buvo pasiekęs net 25 taškus, tačiau žalgiriečiai sugebėjo jį sumažinti iki 15 prieš didžiąją pertrauką.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ ir toliau gaudė varžovus. Paulius Jankūnas puikiu žaidimu puolime ir gynyboje padėjo žalgiriečiams sumažinti skirtumą iki 9 taškų. Būtent tiek „Žalgiris“ leido pelnyti ispanams trečiajame kėlinyje, patys surinkę 15 taškų.

Lemiamame ketvirtyje daugiau jėgų turėjo Vitorijos krepšininkai, kurie greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir užsitikrino pergalę.

Antradienį Gintaras Krapikas sužinojo, kad traumą patyrė ir komandai padėti negalės Robertas Javtokas. Buvo nuspręsta rungtynėms registruoti Martyną Sajų, kuris aikštėje pasirodė tik pačioje rungtynių pabaigoje ir niekuo pasižymėti nespėjo.

Sausio 8 dieną Kauno „Žalgiris“ Bamberge susitiks su „Brose Baskets“.