IBU taurės biatlono varžybose R. Suslavičius finišavo 83-as

Penktadienį Austrijoje prasidėjo trečiasis 2015-2016 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų etapas.
Pacific Press/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Vyrų asmeninėse 20 km lenktynėse startavo trys lietuviai, o sėkmingiausiai iš jų pasirodė Rokas Suslavičius, kuris su 4 baudos minutėmis distancijoje sugaišo 59 minutes 54,8 sekundės ir užėmė 83-ą vietą.

100-asis finiše buvo Šarūnas Jukna (1:02:33,8; 3 b. min.), o Karolis Paukštė (1:05:34,6; 5) liko 117-as tarp 136 klasifikuotų (startavo 138-i) dalyvių.

Visas tris prizines vietas užėmė Rusijos biatlonininkai: nugalėjo Matvejus Jelisejevas (50:04,3;1), antrą vietą užėmė Antonas Babikovas (50:45,3; 0), o trečias liko Jurijus Šopinas (51:12,5; 0).

IBU taurės vyrų varžybose klasifikuotas vienintelis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis su 14 taškų užima 49-ą vietą:

1. Matvej Jelisejev (Rusija)             202 tšk.