G. Titenis plaukimo turnyre Amsterdame finišavo antras

Olandijoje pasibaigusiose tarptautinėse plaukimo (50 m ilgio baseinas) varžybose „Amsterdam Swim Cup 2015“ sekmadienį vyrų 50 m rungtyje krūtine antrąją vietą užėmė Giedrius Titenis.

Lietuvos plaukiko rezultatas – 27,68 sekundės.

Nugalėtoju tarp aštuonių finalo dalyvių tapo britas Adamas Peaty'is (27,42 sek.), o trečias finišavo olandas Timonas Evenhuisas (28,17 sek.).

Šio turnyro 200 m vyrų rungtyje krūtine G. Titenis finišavo trečias (2 min. 13,25 sek.), o perpus trumpesnėje distancijoje – antras (1:00,10 sek.).

Antrasis Lietuvos plaukikas šiame turnyre – Mindaugas Sadauskas – tarp aštuonių 100 m laisvuoju stiliumi dalyvių finišavo penktas (49,74 sek.), o 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje tenkinosi trylikta pozicija – 22,92 sekundės.