Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas autsaiderį Alytuje nugalėjo tik po pratęsimo

Vienuoliktą pergalę tryliktose Lietuvos krepšinio lygos (Tete-a-Tete Casino-LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis vicečempionas Vilniaus „Lietuvos ryto“ (11/2) klubas, sekmadienį svečiuose po pratęsimo 91:82 (10:18, 24:19, 16:16, 26:23, 16:5) privertęs pasiduoti autsaiderius Alytaus „Dzūkijos“ (1 pergalė ir 12 pralaimėjimų) krepšininkus.
T. Vinicko (DELFI.lt) nuotr.

18 taškų nugalėtojams pelnė Kšištofas Lavrinovičius, 15 – Adas Juškevičius (8 atk. kam ir 5 rez. perd.), 13 – Marius Runkauskas, 12 – Antanas Kavaliauskas, 10 – Žygimantas Janavičius, 9 – Mindaugas Lukauskis.

Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo Tadas Rinkūnas (19 tšk. bei 8 sugriebti kamuoliai), Linas Lekavičius (18 tšk.), Adamas Lapeta bei Jeffrey`is Robinsonas (po 10 taškų).

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti Kauno „Žalgirio“ (12/1) ekipa, trečiojoje pozicijoje – Utenos „Juventus“ (9/6) komanda.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):