Į Kauno sporto halę sugrįžęs „Žalgiris“ nugalėjo „Šiaulius“

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ sporto halėje 80:59 (26:10, 15:17, 11:20, 28:12) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.
R. Achmedovo (DELFI.lt) nuotr.

Kauniečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 26:10, o antrajame buvo įgiję 21 taško pranašumą (40:19). Nepaisant to, svečiai nepasidavė ir trečiajame kėlinuke priartėjo iki dviejų taškų (47:49). Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ susigrąžino iniciatyvą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Brockas Motumas, 15 – Robertas Javtokas, 14 – Martynas Pocius, po 12 –Olivier Hanlanas ir Edgaras Ulanovas.

Pralaimėjusių gretose 14 taškų surinko Assemas Marei, 12 – Artūras Jomantas, 11 – Davidas Dudzinski.

„Šiaulių“ krepšininkai pataikė vos 10 baudos metimų iš 22 (45 proc.).

„Žalgiris“ (12 pergalių/1 pralaimėjimas) pirmauja čempionate, o „Šiauliai“ (7/8) užima penktąją vietą.