Plaukikas G. Titenis Olandijoje vėl pateko į finalą

Olandijoje vykstančių „Amsterdam Swim Cup“ plaukimo varžybų olimpiniame (50 m) baseine vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje šeštadienį lietuvis 26-erių metų Giedrius Titenis užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.
Giedrius Titenis. AFP/Scanpix nuotr.

Lietuvos plaukikas finišavo per 1 min. 1,03 sek. ir į priekį praleido tik britą Adamą Peaty (59,81 sek.).

Vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje Mindaugas Sadauskas (22,90 sek.) užėmė dešimtąją poziciją ir vakare varžysis B finale (9–16 vietos).

Atrankos nugalėtoju tapo tituluotas prancūzas Florentas Manaudou (21,87 s.). Jis pasiekė šių varžybų rekordą.

Finalai, į kuriuos pateko po aštuonis plaukikus, vyks šeštadienį vakare.

Primename, kad penktadienį G. Titenis 200 m plaukime krūtine rungtyje iškovojo bronzos medalį, o M. Sadauskas 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale buvo penktas.