captcha

Jūsų klausimas priimtas

EL turnyre išdalinti visi kelialapiai į atkrintamas varžybas

UEFA Europos lygos (EL) turnyre ketvirtadienio vakarą baigėsi grupių etapas, po kurio paaiškėjo visos atkrintamųjų varžybų dalyvės. Pirmi savo rungtynes baigė A, B, C, D, E ir F grupėse žaidė klubai.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Staigmeną pataikė garsusis olandų Amsterdamo „Ajax“ klubas, kuris A grupėje namuose tik lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su grupės nugalėtoja „Molde“ komanda iš Norvegijos ir buvo priverstas pasitraukti iš Europos turnyrų.

D grupėje italų „Napoli“ ekipa namuose sutriuškino Varšuvos „Legia“ futbolininkus 5:2 (2:0), laimėjo šeštas rungtynes iš tiek pat galimų ir surinko maksimalią 18 taškų sumą. Neapolio policija iš lenkų fanų konfiskavo galybę ginklų, įvairių priemonių riaušes kelti ir pirotechnikos.

Po pirmų 12 rungtynių aišku, kad pavasarį kovas dėl šio turnyro taurės tęs: norvegų „Molde“ ir turkų Stambulo „Fenerbahče“, anglų „Liverpool“ ir šveicarų „Sion“, italų „Napoli“ ir danų „Midtjylland“, ispanų „Villarreal“ ir austrų Vienos „Rapid“, portugalų „Braga“ ir prancūzų „Marseille“ klubai.

Po vėliau prasidėjusių kitų 12 mačų iš I grupės į atkrintamas varžybas prasibrovė italų „Fiorentina“ ekipa, iš H grupės – rusų Maskvos „Lokomotiv“ ir portugalų Lisabonos „Sporting“ klubai, kurie po pergalių išstūmė iš turnyro iki tol pirmavusią turkų Stambulo „Bešiktaš“ komandą, iš J grupės – belgų Briuselio „Anderlecht“ futbolininkai, o iš L – „Augsburg“ ekipa. Vokiečiai tarpusavio lemiamose rungtynėse svečiuose palaužė Belgrado „Partizan“ atstovus 3:1 (1:1) ir taip eliminavo serbus iš tolesnių varžybų.

Jau anksčiau kelialapius į kitą etapą turėjo: italų Romos „Lazio“ ir prancūzų St. „Etienne“, šveicarų „Basel“, anglų Londono „Tottenham“, vokiečių Gelzenkircheno „Schalke“ ir čekų Prahos „Sparta“ bei baskų Bilbao „Athletic“ klubai.

Rezultatai:

A grupė:

Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) 1 – 1 „Molde“ (Norvegija);

Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) 1 – 1 Glazgo „Celtic“ (Škotija).

A grupės turnyro lentelė:

1. Molde 6 3 2 1 10:7 11

2. Fenerbahče 6 2 3 1 7:6 9

---------------------------

3. Ajax 6 1 4 1 6:6 7

4. Celtic 6 0 3 3 8:12 3

B grupė:

„Sion“ (Šveicarija) 0 – 0 „Liverpool“ (Anglija);

„Bordeaux“ (Prancūzija) 2 – 2 Kazanės „Rubin“ (Rusija).

B grupės turnyro lentelė:

1. Liverpool 6 2 4 0 6:4 10

2. Sion 6 2 3 1 5:5 9

------------------------

3. Rubin 6 1 3 2 6:6 6

4. Bordeaux 6 0 4 2 5:7 4

C grupė:

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 0 – 1 Salonikų PAOK (Graikija);

„Gabala“ (Azerbaidžanas) 0 – 3 „Krasnodar“ (Rusija).

C grupės turnyro lentelė:

1. Krasnodar 6 4 1 1 9:4 13

2. Borussia D. 6 3 1 2 10:5 10

------------------------------

3. PAOK 6 1 4 1 3:3 7

4. Gabala 6 0 2 4 2:12 2

D grupė:

„Napoli“ (Italija) 5 – 2 Varšuvos „Legia“ (Lenkija);

„Midtjylland“ (Danija) 1 – 1 „Club Brugge“ (Belgija).

D grupės turnyro lentelė:

1. Napoli 6 6 0 0 22:3 18

2. Midtjylland 6 2 1 3 6:12 7

-----------------------------

3. Brugge 6 1 2 3 4:11 5

4. Legia 6 1 1 4 4:10 4

E grupė:

Plzeno „Viktoria“ (Čekija) 3 – 3 „Villarreal“ (Ispanija);

Vienos „Rapid“ (Austrija) 2 – 1 Minsko „Dinamo“ (Baltarusija).

E grupės turnyro lentelė:

1. Villarreal 6 4 1 1 12:6 15

2. Rapid 6 5 0 1 10:6 15

-------------------------

3. Viktoria 6 1 1 4 8:10 4

4. Dinamo M. 6 1 0 5 3:11 3

F grupė:

„Groningen“ (Olandija) 0 – 0 „Braga“ (Portugalija);

Liberecų „Slovan“ (Čekija) 2 – 4 „Marseille“ (Prancūzija).

F grupės turnyro lentelė:

1. Braga 6 4 1 1 7:4 13

2. Marseille 6 4 0 2 12:7 12

--------------------------

3. Slovan 6 2 1 3 6:8 7

4. Groningen 6 0 2 4 2:8 2

G grupė

„St. Etienne“ (Prancūzija) 1 – 1 Romos „Lazio“ (Italija);

Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) 3 – 0 Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija).

G grupės turnyro lentelė:

1. Lazio 6 4 2 0 13:6 14

2. St. Etienne 6 2 3 1 10:7 9

-----------------------------

3. Dnipro 6 2 1 3 6:8 7

4. Rosenborg 6 0 2 4 4:12 2

H grupė

Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) 3 – 1 Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija);

„Skenderbeu“ (Albanija) 0 – 3 Maskvos „Lokomotiv“ (Rusija).

H grupės turnyro lentelė:

1. Lokomotiv 6 3 2 1 12:7 11

2. Sporting 6 3 1 2 14:11 10

-------------------------------

3. Bešiktaš 6 2 3 1 7:6 9

4. Skenderbeu 6 1 0 5 4:13 3

I grupė

Poznanės „Lech“ (Lenkija) 0 – 1 „Basel“ (Šveicarija);

„Fiorentina“ (Italija) 1 – 0 „Belenenses“ (Portugalija).

I grupės turnyro lentelė:

1. Basel 6 4 1 1 10:5 13

2. Fiorentina 6 3 1 2 11:6 10

-----------------------------

3. Lech 6 1 2 3 2:6 5

4. Belenenses 6 1 2 3 2:8 5

J grupė

Briuselio „Anderlecht“ 2 – 1 „Qarabag“ (Azerbaidžanas);

Londono „Tottenham“ (Anglija) 4 – 1 „Monaco“ (Prancūzija).

J grupės turnyro lentelė:

1. Tottenham 6 4 1 1 12:6 13

2. Anderlecht 6 3 1 2 8:6 10

-----------------------------

3. Monaco 6 1 3 2 5:9 6

4. Qarabag 6 1 1 4 4:8 4

K grupė

Nikosijos APOEL (Kipras) 1 – 3 Prahos „Sparta“ (Čekija);

Tripolio „Asteras“ (Graikija) 0 – 4 Gelzenkricheno „Schalke“ (Vokietija).

K grupės turnyro lentelė:

1. Schalke 6 4 2 0 15:3 14

2. Sparta 6 3 3 0 10:5 12

-------------------------

3. Asteras 6 1 1 4 4:12 4

4. APOEL 6 1 0 6 3:12 3

L grupė

Belgrado „Partizan“ (Serbija) 1 – 3 „Augsburg“ (Vokietija);

Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 2 – 2 „AZ Alkmaar“ (Olandija).

L grupės turnyro lentelė:

1. Athletic B. 6 4 1 1 16:8 13

2. Augsburg 6 3 3 0 3 12:11 9

-----------------------------

3. Partizan 6 3 0 2 10:14 9

4. AZ Alkmaar 6 1 1 4 8:13 4

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...