Kaune paaiškėjo Lietuvos sporto vilčių dailiojo čiuožimo varžybų nugalėtojai

Kaune vykusiose 2015 metų Lietuvos sporto vilčių žaidynių dailiojo čiuožimo varžybose, kurias organizavo Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su Lietuvos čiuožimo federacija, dalyvavo 22 Lietuvos sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Elektrėnų.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Jaunimo grupėje nugalėjo Šiaulių miestui atstovavusi sportininkė Greta Morkytė, antrąją vietą užėmė Kauno sportininkė Kamilė Linauskaitė, o trečiąją – taip pat Kaunui atstovavusi Deimantė Kizalaitė.

Jaunių grupėje visas prizines vietas iškovojo Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinės: pirmą vietą užėmė Paulina Ramanauskaitė, antrąją – Katryna Birgėlaitė, o trečiąją – Selina Kaneda. Savivaldybių konkurse pirmoji vieta atiteko Kauno miestui, antroji – Elektrėnams, o trečioji – Vilniui.

Varžybų apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir apdovanojimus nugalėtojams ir prizininkams įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) žiemos sporto šakų referentė, olimpinė čempionė Vida Vencienė, buvęs ilgametis Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas, seimo narys Kazimieras Starkevičius ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos projektų koordinatorė Ringa Baltrušaitė.

Pasibaigus Lietuvos sporto vilčių žaidynių varžyboms, savo pasirodymais džiugino dvi Lietuvos šokių ant ledo poros – Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala bei Taylor Tran su Sauliumi Ambrulevičiumi.

T. Tran ir S. Ambrulevičius sausio mėnesį dalyaus 2016 metų Europos dailiojo čiuožimo čempionate Bratislavoje, o G. Damulevičiūtė ir D. Kizala vasario mėnesį išvyks į antrąsias jaunimo žiemos olimpines žaidynes Lilehameryje (Norvegija).