Žlugusi svajonė: „Lietuvos rytas“ atsisveikino su Europa

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (2/7) sezonas Europos taurės turnyre baigėsi. Arvydo Gronskio auklėtiniai Sankt Peterburge pralaimėjo 84:92 (25:27, 19:12, 23:22, 17:31) vietos „Zenit“ (8/1) ekipai ir prarado visus šansus patekti į kitą etapą.

DELFI.lt nuotr.

Net ir po pralaimėjimo Lietuvos vicečempionai dar turėjo vilties žengti tolyn. Tačiau visas galimybes nubraukė Salonikų PAOK komandos pergalė prieš Saratovo „Avtodor“ (104:99).

Vilniečiai su dviem pergalėmis ir septyniais pralaimėjimais dar giliau nugrimzdo į E grupės dugną. Kitą savaitę sostinės komanda namie sužais paskutines rungtynes, kuriose susitiks su ta pačia PAOK, tačiau tas mačas jau nieko nebelems.

Trečiame kėlinyje po Mariaus Runkausko tritaškio „Lietuvos ryto“ pranašumas pirmą kartą padidėjo iki dviženklio – 53:43.

Visgi netrukus šeimininkai surengė 9:2 spurtą ir iš vilniečių persvaros neliko beveik nieko – 55:52.

„Lietuvos rytas“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje. Jį sostinės komanda pralaimėjo net 17:31.

„Zenit“: Ryanas Toolsonas 22, Janis Timma 18, Kyle‘as Landry 13.

„Lietuvos rytas“: Kšyštofas Lavrinovičius 16, Marius Runkauskas 14, Antanas Kavaliauskas 11, Deividas Gailius ir Adas Juškevičius po 8.