T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Švedijoje – 49-as

Švedijoje vykstančio pirmojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 49-ąją vietą.

Nugalėjo pirmas startavęs prancūzas Martinas Fourcade`as. Tris kartus šaudykloje suklydęs sportininkas finišą pasiekė per 31 min. 22,4 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietis Arndas Peifferis (+35,1 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją – kitas prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+55,2 sek.; 2).

25-erių metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti net šešis baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 27,8 sek.

Lenktynėse dalyvavo 60 biatlonininkų. Jie startavo pagal šeštadienį vykusių sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja 140 taškų surinkęs M. Fourcade`as. Antrąją vietą užima norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (138 tšk.), o trečiąją – Q. Fillonas Maillet (134 tšk.).

T. Kaukėnas su 4 taškais tarp 64 klasifikuotų biatlonininkų yra 61-as.