Europos plaukimo čempionatas: Lietuvos rinktinė plauks finale

Europos plaukimo čempionate Lietuvos vyrų rinktinė (Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Deividas Margevičius, Mindaugas Sadauskas) estafetės 4x50 m kombinuotu būdu atrankos varžybose distanciją įveikė per 1 min. 34,93 sek. ir pateko į finalą.

Savo plaukime lietuviai buvo treti, o tarp visų (19) atrankoje dalyvavusių komandų – septinti.

Estafetės finalas vyks šį vakarą – 19.27 val. Kiek anksčiau17.53 val.M. Sadauskas dar plauks 100 m laisvuoju stiliumi finale. Kai seksis lietuviams, stebėkite tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Tuo metu individualios rungtys Lietuvos atstovams šeštadienio rytą klostėsi prastai.

50 m plaukimo nugara atrankos varžybose Danas Rapšys užėmė 21-ąją vietą. 20-metis lietuvis distanciją įveikė per 24,29 sek.

21-erių metų Gytis Stankevičius (24,93 sek.) tarp 46 atrankos dalyvių liko 36-as.

Tuo metu Povilas Strazdas varžėsi 200 m plaukimo peteliške atrankoje, tačiau liko toli nuo finalo. Lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 59,86 sek. ir tarp 37 atrankos dalyvių buvo 30-as.

Čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT TELEVIZIJA ir LRT.lt.