Europos plaukimo čempionate – geri lietuvių pasirodymai

Izraelyje vykstančiame Europos plaukimo trumpame baseine čempionate puikius laikus pademonstravo abu 100 metrų krūtine plaukime dalyvavę Lietuvos sportininkai – tiek Andrius Šidlauskas, tiek Giedrius Titenis pateko į pusfinalį.
K. Vanago (BFL) nuotr.

18-metis Andrius Šidlauskas laimėjo antrąjį plaukimą – distanciją jis įveikė per 59,05 sekundės.

Iškart po A. Šidlausko trečiajame plaukime dalyvavo ir Giedrius Titenis, kuris taip pat pasiekė geriausią laiką savo plaukime – 57,08 sekundės.

Jis taip pat 0,95 sekundės pagerino Lietuvos rekordą.

Bendroje įskaitoje G. Titenis liko antras ir 0,05 sekundės nusileido britui Adamui Peaty (57,03 sek.). A. Šidlauskas liko 14-as ir taip pat pateko į pusfinalį.

Kiek prasčiau sekėsi Povilui Strazdui, kuris 200 metrų kompleksiniu būdu rungtyje savo plaukime distanciją įveikė per 1:59.63 minutės ir savo plaukime liko 9-as bei į pusfinalį nepateko.

Čia nugalėjo lenkas Marcinas Cieslakas (1:55.81 min.).

Kiek anksčiau penktadienį 50 metrų laisvu stiliumi plaukime Mindaugas Sadauskas bendroje įskaitoje liko 9-as ir pateko į pusfinalį.

17.30 val. 50 metrų laisvuoju stiliumi plaukimo rungties pusfinalyje dalyvaus Mindaugas Sadauskas.

17.43 val. 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje rungsis Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas.