Italijoje „Napoli“ įveikė „Inter“ ir pakilo į pirmąją vietą

Pirmadienio vakarą sužaisti paskutinieji keturioliktojo Italijos čempionato turo susitikimai.

Pirmosios rungtynės įvyko tarp „Sassuolo“ bei Florencijos „Fiorentina“ futbolininkų. Pastarieji po šio mačo, kuris baigėsi lygiosiomis 1–1, kaip paaiškėjo vėliau, nepasinaudojo proga pakilti į antrąją vietą.

Į priekį „Violą“ jau šeštąją minutę po Giuseppe Rossi perdavimo išvedė Borja Valero, bet varžovai atsitiesė ir pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Sergio Floccari.

„Sassuolo“ po šio turo užima šeštąją poziciją.

Vėliau vykusioje lyderių dvikovoje tarp „Napoli“ bei Milano „Inter“ pergalę šventė Pietų Italijos komanda.

Namuose žaidusius Maurizio Sarri auklėtinius jau antrąją minutę į priekį išvedė Gonzalo Higuainas. Be to, 45-ąją minutę iš aikštės pašalintus „madų sostinės“ klubo gynėją Yuto Nagatomo pergalė atrodė pasiekiama ranka.

62-ąją minutę šeimininkų persvarą dar padvigubino tas pats Higuainas. Tiesa, Ademo Ljajičiaus įvartis dar buvo atgaivinęs intrigą, bet „Napoli“ pergalę išsaugojo.

Rezultatai:

„Sassuolo“ 1 – 1 „Fiorentina“

[0-1] 6' Borja Valero

[1-1] 42' Sergio Floccari

„Napoli“ 2 – 1 „Inter“

[1-0] 2' Gonzalo Higuain

45' Yuto Nagatomo („Inter“) pašalintas iš aikštės

[2-0] 62' Gonzalo Higuain

[2-1] 67' Adem Ljajič