Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio čempionate – 29-as

Lietuvos biatlonininkas Tomas Kaukėnas Čekijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato 15 km bendro starto lenktynėse sekmadienį pranoko vieną varžovą ir užėmė 29-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 30 geriausių šio sezono ir šio pasaulio čempionato biatlonininkų.

Nugalėjo be klaidų šaudęs norvegas Tarjei Boe – 36 min. 15,8 sek.

Antras finišavo rusas Antonas Šipulinas (+3,7 sek.), o trečias – kitas norvegas Emilis Hegle Svendsenas (+7,4 sek.). Abu jie šaudykloje suklydo po kartą.

22-ejų metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti tris baudos ratus (0+1+1+1), nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 43,1 sek. Mūsų šalies atstovas pranoko tik amerikietį Timą Burke`ą.

T. Kaukėnas sekmadienį pelnė 12 pasaulio taurės varžybų įskaitinių taškų.

Pasaulio taurės varžybose pirmauja prancūzas Martinas Fourcade`as, turintis 844 taškus. T. Kaukėnas su 52 taškais tarp 87 klasifikuotų biatlonininkų žengia 52-as.