NBA: K. Porzingio dvigubas dublis ir K. Bryanto varganas pataikymas

„Toronto Raptors“ pralaimėjimas, „Houston Rockets“ pergalė, aštuntas Kristapo Porzingio dvigubas dublis NBA ir Kobe Bryanto atsisveikinimas, pažymėtas siaubingu pataikymu.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

„Toronto Raptors“ (11-7) – „Phoenix Suns“ (8-9) 102:107 (18:21, 31:32, 23:28, 30:26)

Ericas Bledsoe atkaklumas garantavo „Suns“ pergalę. Likus žaisti 12 sekundžių, jis ilgai nesikrimto, kad nepataikė baudos metimo ir skubėjo blokuoti Luiso Scolos tolimo metimo, kuris galėjo išlyginti rezultatą.

Jis nutraukė keturių komandos pralaimėjimų iš eilės seriją. Iš viso E. Bledsoe pelnė 20 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jo trečias dvigubas dublis.

Nugalėtojų treneris džiaugėsi patikimesne gynyba ir atsarginių indėliu. Šie pelnė net 51 tašką.

Mirza Teletovičius pataikė šešis tritaškius iš septynių ir surinko 20 taškų.

Svečiai nutraukė keturių Toronto ekipos pergalių seriją. Be Jono Valančiūno besiverčiantys krepšininkai prasileido net 46 taškus iš po krepšio.

„Reikia nustoti save statyti į padėtį, kai turime kovoti paskutinėmis sekundėmis. Per dažnai tai atsitinka“, – kalbėjo 29 taškus pelnęs DeMaras DeRozanas.

Komandos lyderis jau ketvirtas rungtynes iš eilės pelno bent jau 20 taškų. Kyle‘as Lowry kiekvienose sezono rungtynėse perima bent jau po kamuolį.

J. Valančiūną keičiantis Bismackas Biyombo per 33 minutes pelnė vos 2 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Raptors“: D. DeRozanas 29, D. Carrollas 20, K. Lowry 17.

„Suns“: E. Bledsoe ir M. Teletovičius po 20, J. Leuer ir B. Knightas po 16, T. Warrenas 15.

„New York Knicks“ (8-10) – „Houston Rockets“ (7-10) 111:116 (25:21, 29:20, 23:28, 24:32, 10:15)

Pratęsimo metu, likus žaisti minutę, tritaškiu rezultatą išlygino Trevoras Ariza. Hjustono pergalę užtikrino Marcuso Thorntono baudos metimai.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko panaikinti 14 taškų deficitą.

Jamesas Hardenas buvo rezultatyviausias su 26 taškais.

„Knicks“ ekipai 31 tašką pelnė Arronas Afflalo. Ilsėtis turėjo komandos lyderis Carmelo Anthony, kuris susirgo.

Latvijos talentas Kirstapas Porzingis pridėjo 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Jis pelnė aštuntą dvigubą dublį per 18 pirmųjų savo rungtynių NBA.

„Rockets“ pirmavo tik rungtynių pradžioje 4:0 ir pratęsimo metu.

„Žaidimas pasikeitė. NBA rungtynės yra ilgos ir padarėme lemiamų klaidų. Jie pradėjo mus atakuoti ir ketvirtajame kėlinyje mes negalėjome jų sustabdyti“, – aiškino Niujorko ekipos treneris Derekas Fisheris.

C. Capela atliko trečią dvigubą dublį per ketverias rungtynes ir pelnė 18 taškų.

„Knicks“: A. Afflalo 31, K. Porzingis 20, L. Thomas 15, K. Seraphinas 14, D. Williamsas 12.

„Rockets“: J. Hardenas 26, M. Thorntonas ir C. Capela po 18, T. Ariza 16, D. Howardas 14.

„Los Angeles Lakers“ (2-14) – „Indiana Pacers“ (11-5) 103:107 (12:28, 23:20, 30:32, 38:27)

Prieš rungtynes apie karjeros pabaigą paskelbęs Kobe Bryantą pataikė vos 4 metimus iš 20, surinko 13 taškų ir stebėjo šeštą Los Andželo ekipos pralaimėjimą iš eilės.

Paulas George‘as buvo tikras Indianos ekipos variklis, per paskutines 1:27 min jis pelnė 11 taškų, o iš viso surinko 39. Tai buvo penkta iš eilės „Pacers“ pergalė.

K. Bryantas paskelbė, kad baigs karjerą po šio sezono. Gerbėjai susirinkę Los Andželo arenoje gavo krepšininko laišką, kuriame jis padėkojo už palaikymą.

Jordanas Clarksonas surinko 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių Los Andželo ekipai, Nickas Youngas pataikė šešis tritaškius ir pelnė 22 taškus.

Roy Hibbertas pirmą kartą susitiko su savo buvusia komanda. Jis pirmus septynis sezonus praleido Indianoje. Jordanas Hillas atvyko į Los Andželą, kur praleido keturis sezonus.

Rungtynes stebėjo K. Bryanto žmona Vanessa ir dukterys Natalia ir Gianna.

„Pacers“: P. George‘as 39, M. Ellis 15, R. Stuckey ir M. Hillas po 11.

„Lakers“: J. Clarksonas ir N. Youngas po 22, K. Bryantas 13, J. Randle‘as 11.