Lietuvos biatlonininkai estafetėje užėmė 25-ąją vietą

Čekijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų estafetėje 4x7,5 km šeštadienį Lietuvos komanda – Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Karolis Zlatkauskas ir Aleksandras Lavrinovičius – buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 25-ąją vietą.

Nugalėjo baudos ratų išvengusi Norvegijos rinktinė –Ole Einaras Bjoerndalenas, Henrikas L`Abee-Lundas, Tarjei Boe ir Emilis Emil Hegle Svendsenas – 1 val. 15 min. 39 sek.

Sidabro medalius iškovojo Prancūzijos biatlonininkai (+1 min. 12,8 sek.; 0 baudos ratų), o bronzą – Vokietijos sportininkai (+1.18,5; 2).

Lietuvos atstovai panaudojo 15 papildomų šovinių ir turėjo įveikti tris baudos ratus.