Šiauliuose prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas

Penktadienį Šiauliuose prasidėjusiame Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate pirmąją varžybų dieną paaiškėjo 15 rungčių nugalėtojai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Moterų 60 metrų bėgimo rungties nugalėtoja tapo Londono olimpinių žaidynių dalyvė Lina Grinčikaitė. Sprinterė iš Klaipėdos finale distanciją įveikė per 7,48 sek. ir šalies čempione tapo devintąjį kartą.

Vyrų 60 metrų bėgimo varžybose greičiausias buvo kaunietis Rytis Sakalauskas – 6,74 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Moterų šuolių su kartimi rungtyje nugalėjo kaunietė Rolanda Demčenko. Ji įveikė 3,7 m aukštį ir pakartojo Lietuvos geriausią sezono rezultatą bei Lietuvos čempionatų rekordą.

Renovuotame Šiaulių manieže geriausi šalies sportininkai susirinko po 37 metų pertraukos. Varžybos tęsiamos ir šeštadienį.

Penktadienio varžybų nugalėtojai:

60 m: Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 7,48 sek. ir Rytis Sakalauskas (Kaunas, Alytus) 6,74;

400 m: Eva Misiūnaitė (Kaunas) 56,69 sek. ir Vitalijus Kozlovas (Vilnius) 49,64;

1500 m: Milda Vilčinskaitė (Kaunas) 4.32,63 ir Justinas Beržanskis (Šiauliai) 3.53,46;

3000 m sportinis ėjimas: Neringa Aidietytė (Vilnius) 13.26,93;

5000 m sportinis ėjimas: Marius Žiūkas (Prienai, Vilnius) 19.49,48;

tolis: Lina Andrijauskaitė (Kaunas) 6,04 m ir Darius Aučyna (Vilnius, Švenčionys) 7,62;

aukštis: Raivydas Stanys (Kaunas) 2,17 m;

šuoliai su kartimi: Rolanda Demčenko (Kaunas) 3,70 m ir Simas Šnipaitis (Vilnius) 4,30;

rutulys: Laura Gedminaitė (Vilnius, Tauragė) 14,74 m ir Rimantas Martišauskas (Klaipėda) 18,29.