captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos taurės krepšinio turnyro septintasis turas prasidėjo „Neptūno“ pergale

Antradienį pirmosiose Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro septintojo turo rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 87:85 (27:16, 24:21, 17:21, 19:27) įveikė Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ekipą ir, iškovojęs ketvirtąją pergalę, pakilo į trečią vietą šešių komandų F grupėje.
 
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Danielis Ewingas, 16 – Travisas Baderas, 15 – Harvey Grantas, 11 – Donatas Zavackas bei 10 – Martynas Mažeika.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė D'Oras Fischeris (26 tšk.), Earlas Rowlandas (19 tšk.), Donta Smithas (13 tšk.) ir Mattas Janningas (12 taškų).

F grupėje pirmauja penkis susitikimus iš šešių galimų laimėję Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) krepšininkai.

Aštuntojo turo rungtynes „Neptūnas“ gruodžio 2 dieną žais svečiuose su Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) komanda, kurią pirmajame rate namuose nugalėjo 99:90.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)               5  1  521:473

2. Atėnų AEK (Graikija)                           4  2  489:487

3. Klaipėdos „Neptūnas“                           4  3  579:583

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)  3  3  477:470

5. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)                  2  5  545:564

6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)          1  5  499:533

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija)            4  2  500:427

2. Trento „Dolomiti Energia“ (Italija)            4  2  508:468

3. Nantero JSF (Prancūzija)                       3  3  450:460

4. Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija)           3  3  449:494

5. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)        2  4  488:516

6. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)            2  4  488:518

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas).

1. Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija)  5  1  501:438

2. Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija)         4  2  474:465

3. Berlyno ALBA (Vokietija)                       4  2  465:468

4. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)         3  3  475:471

5. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija)           1  5  449:483

6. Brindizio „Enel“ (Italija)                     1  5  455:494

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija)        6  0  473:391

2. Saragosos CAI (Ispanija)                       4  2  443:449

3. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija)                  3  3  479:462

4. Venecijos „Umana Reyer“ (Italija)              3  3  437:468

5. Šarlerua „Spirou“ (Belgija)                    1  5  411:440

6. Nansi SLUC (Prancūzija)                        1  5  419:452

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                       4  2  481:429

2. Salonikų „Aris“ (Graikija)                     4  2  452:436

3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)                   3  3  487:480

4. Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija)               3  3  450:462

5. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)           2  4  427:440

6. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)                  2  4  426:476

   

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

 

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)              5  1  483:437

2. Saratovo „Avtodor“ (Rusija)                    4  2  542:482

3. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)                  3  3  496:522

4. Vilniaus „Lietuvos rytas“                      2  4  501:496

5. Salonikų PAOK (Graikija)                       2  4  437:469

6. Šolnoko „Olaj“ (Vengrija)                      2  4  436:489

Iš viso Europos taurės turnyre dalyvauja 36 į šešias grupes suskirstytos komandos. Į kitą varžybų etapą -„Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs aštuonios į pajėgiausio Europos klubų turnyro – ULEB Eurolygos – „Top 16“ etapą nepatekusios komandos.

32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Dvi stipriausios kiekvienos grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...