NBA: L. Jameso pergalė prieš graiką ir 40 S. Curry taškų

Ketvirtadienio naktį NBA buvo sužaistos trejos rungtynės. LeBronas Jamesas ir Kevinas Love atnešė pergalę Klivlendui, Dwyane‘as Wade‘as užtikrino „Heat“ pergalę, o Stephenas Curry pelnė 40 taškų ir išgelbėjo NBA čempionus nuo pirmojo sezono pralaimėjimo.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

„Cleveland Cavaliers“ (9-3) – „Milwaukee Bucks“ (5-3) 115:100 (28:23, 35:25, 23:31, 29:21)

Klivlendo klubas po dviejų pralaimėjimų iš eilės namuose iškovojo jau devintąją sezono pergalę. Jie atkeršijo už pralaimėjimą Milvokyje po dviejų pratęsimų ir tapo Rytų konferencijos lyderiais.

LeBronas Jamesas buvo rezultatyviausias su 27 taškais, tačiau nemažiau prisidėjo ir 22 taškus pelnęs ir 15 kamuolių atkovojęs Kevinas Love.

Milvokio ekipai rezultatyvumo rekordą pasiekė 33 taškų pelnęs Giannis Antetokounmpo. Jo ekipa antrajame kėlinyje atsiliko 21 tašku, tačiau sugebėjo sumažinti skirtumą iki penkių taškų.

Visgi nuo suolo kilęs Andersonas Varejao pelnė devynis taškus ir padėjo Klivlendo ekipai išsaugoti iniciatyvą.

Petį pasitempė „Cavaliers“ aukštaūgis Timofejus Mozgovas, kuriam penktadienį bus atlikti papildomi tyrimai.

„Cavaliers“: L. Jamesas 27, K.Love (15 atkv.kam.) 22, J. Smithas 18, T. Thompsonas 12.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 33, G. Monroe 17, K. Middletonas 15, J. Parkeris 14.

„Miami Heat“ (7-4) – „Sacramento Kings“ (4-9) 116:109 (25:21, 31:25, 26:30, 34:33)

Dwyane‘as Wade‘as prisiminė, kaip rinkti taškus, pelnė 24 ir padovanojo Majamiui pergalę.

Šeimininkai pasinaudojo tuo, kad Sakramento klubas dėl sankcijų vienerioms rungtynėms neteko lyderio DeMarcuso Cousinso. Šis buvo suspenduotas dėl smūgio Alui Horfordui.

„Jaučiau, kad turiu būti agresyvesnis. Kartais aš įprantu labiau kurti žaidimą ir metimai būna antroje vietoje, bet šiandien tai pasikeitė“, – kalbėjo D. Wade‘as.

Chrisas Boshas surinko 23 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, o Tyleris Johsonas pridėjo 19 taškų.

„Kings“ tai buvo jau penktasis pralaimėjimas šiame sezone žaidžiant be D. Cousinso.

Rajonas Rondo atliko net 18 rezultatyvių perdavimų, pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Sakramento ekipoje rezultatyviausias su 23 taškais buvo Marco Belinelli.

Rudy Gay trečiajame kėlinyje susižeidė petį ir aikštę nebegrįžo.

33-erių Amare Stoudemire‘as kilo nuo suolo ir prisiminė gerus laikus pelnydamas 10 taškų ir atlikdamas puikų dėjimą. Jis praleido aštuonerias rungtynes dėl traumos.

Paskutinį kartą „Kings“ Majamyje pavyko laimėti tik 2001 metų lapkričio 10 dieną.​

„Heat“: D. Wade‘as 24, C. Boshas (11 atkv.kam.) 23, T. Johnsonas 19, A. Stoudemire‘as 10.

„Kings“: M. Belinelli 23, B. McLemore‘as 17, O. Casspi 16, R. Rondo (18 rez.perd.) 14, R. Gay (12 atkv.kam.) 13, W. Cauley-Steinas 11.

„Los Angeles Clippers“ (6-5) – „Golden State Warriors“ (13-0) 117:124 (41:25, 27:29, 23:31, 26:39)

Pirmąjį kėlinį NBA čempionai pralaimėjo 25:41, tačiau Stephenas Curry ir komanda sugebėjo iki ketvirtojo kėlinio pradžios sumažinti skirtumą iki šešių taškų. Likus žaisti beveik dvi minutes, Stephenas Curry tritaškiu persvėrė rezultatą.

Tryliktąją pergalę iškovojusiam „Warriors“ klubui praėjusio sezono MVP iš viso pelnė 40 taškų.

Nugalėtojai tapo vos ketvirtąja komanda istorijoje, kuriai pavyko pradėti sezoną trylika pergalių iš eilės.

Puikias rungtynes sužaidė Chrisas Paulas, kuris pirmajame kėlinyje pataikė septynis metimus iš septynių. Iš viso veteranas pelnė 35 taškus. Blake‘as Griffinas pridėjo 27.

„Clippers“ pirmavo net 23 taškais, tačiau pralaimėjo. Tokios intrigos šiame NBA sezone dar nebuvo.

„Clippers“: C. Paulas 35, B. Griffinas 27, J. Crawfordas 15, A. Riversas 10.

„Warriors“: S. Curry (10 atkv.kam.) 40, K. Thompsonas 25, H. Barnesas 21, D. Greenas 19.