Trečiasis J. Valančiūno atstovaujamo Toronto „Raptors“ pralaimėjimas NBA lygoje

Trečią pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į devintąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Toronto „Raptors“ (7 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubas su Jonu Valančiūnu.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Trečiadienį svečiuose 18,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Toronto krepšininkai po ypač nesėkmingo ketvirtojo kėlinio – 89:93 (19:24, 26:18, 19:17, 25:34) – turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusios bei septintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Jutos „Jazz“ (6/5) komandos pranašumą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis svečiams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 9 (4 – puolime) ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, po kartą suklydo ir prasižengė. Per 32 su puse žaidimo minutės (32:31) J. Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius metimus iš 10 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

22 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Luisas Scola, 20 – Kyle'as Lowry'is (6 rezultatyvūs perdavimai), 14 – DeMaras DeRozanas (6 rez. perd.), 8 – Cory'is Josephas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Derrickas Favorsas (11 sugriebtų kamuolių), 17 – Gordonas Haywardas, 16 – Rodney'is Hoodas, 13 – Alecas Burksas, 10 – Trey'us Burke'as.

Kitą NBA pirmenybių reguliariojo sezono mačą „Raptors“ krepšininkai penktadienį išvykoje žais su Los Andželo „Lakers“ komanda.