captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominuoja favoritai

Anykščiuose vykstančiose atvirosiose Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) taurės varžybose trumpajame (25 m) baseine penktadienį buvo išdalinta 20 medalių komplektų.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Intriguojanti kova vyko vyrų 50 m plaukimo krūtine rungtyje. Joje triumfavo tituluotas Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis, kuris finišavo per 27,38 sek. Antrąją vietą užėmė pirmųjų Europos žaidynių čempionas Andrius Šidlauskas (27,94 sek.).

Atkakli kova taip pat vyko vyrų 100 m plaukime laisvuoju stiliumi. Olimpinį kelialapį turintis Danas Rapšys (49,79 sek.) finišavo pirmas, bet antrąją vietą užėmęs Povilas Strazdas jam pralaimėjo vos 0,12 sek.

Penktadienį buvo pagerinti po vieną Lietuvos 17-mečių ir 15-mečių rekordai.

Šeštadienį bus išdalinta dar 20 medalių komplektų.

Pirmosios dienos nugalėtojai ir prizininkai.

Estafetė 4 po 50 m kombinuotu būdu, merginos.

1. Kauno PM-1 1 min. 59,56 sek.

2. Vilniaus MSC-1 2.03,57

3, Šiaulių „Delfinas-VJSUC“ 2.06,31

Estafetė 4 po 50 m laisvuoju stiliumi, vaikinai.

1. Vilniaus MSC-1 1.32,95

2. Klaipėdos „Gintaro SC-1“ 1.36,54 – Lietuvos 17-mečių rekordas

3. Kauno „Centro-SM-1“ 1.36,76.

100 m laisvuoju stiliumi, vyrai.

1. Danas Rapšys 49,79

2. Povilas Strazdas 49,91

3. Jevgenijus Rogožinas 51,40.

200 m laisvuoju stiliui, moterys.

1. Greta Gataveckaitė 2.08,00

2. Neringa Jagminaitė 2.10,88

3. Alina Taran 2.10,99.

50 m krūtine, vyrai.

1. Giedrius Titenis 27,38

2. Andrius Šidlauskas 27,94

3. Jonas Sadauskas 28,71.

100 m krūtine, moterys.

1. Viktė Labanauskaitė 1.10,68

2. Goda Overlingaitė 1.11,72

3. Gabija Zavackytė 1.12,95.

100 m peteliške, moterys.

1. Beatričė Kanapienytė 1.02,46

2. Diana Jaruševičiūtė 1.02.71

3. Bena Sarapaitė 1.03,60.

100 m nugara, vyrai.

1. Gytis Stankevičius 54,99

2. Eimantas Milius 56,16

3. Rokas Juozelskas 57,38.

50 m nugara, moterys.

1. Meda Kulbačiauskaitė 30,46

2. Greta Pleikytė 30,87

3. Gabija Menkauskaitė 31,13.

400 m kompleksinis plaukimas, vyrai.

1. Martynas Lauruška 4.35,05

2. Vytenis Vaišvilas 4.43,60

3. Martynas Kasperavičius 4.47,20.

200 m peteliške, vyrai.

1. Arturas Kudelka 2.09,08

2. Vitalijus Solovjovas 2.14,83

3. Paulius Dainauskas 2.17,25.

200 m kompleksini plaukimas, moterys.

1. Agnė Sorakaitė 2.22,76

2. Beatričė Kanapienytė 2.23,51

3. Liepa Kluonytė 2.34,27.

400 m laisvuoju stiliumi, vyrai.

1. Povilas Strazdas 3.54,54

2. Tomas Sungaila 4.05,04

3. Simas Žiaukas 4.06,93.

50 m laisvuoju stiliumi, moterys.

1. Diana Jaruševičiūtė 26,17

2. Neringa Jagminaitė 27,37

3. Giedrė Grigonytė 27,45.

200 m krūtine, vyrai.

1. Paulius Grigaliūnas 2.14,89

2. Erikas Kapočius 2.17,71

3. Edvinas Mažintas 2.19,06.

800 m laisvuoju stiliumi, moterys.

1. Greta Gataveckaitė 9.08,52 – Lietuvos 15-mečių rekordas

2. Viktė Labanauskaitė 9.29,17

3. Karina Janulevičiūtė 9.41,95.

100 m kompleksinis plaukimas, vyrai.

1. Andrius Šidlauskas 55,96

2. Deividas Margevičius 56,89

3. Jonas Sadauskas 57,86.

200 m nugara, moterys.

1. Greta Pleikytė 2.23,65

2. Meda Kulbačiauskaitė 2.25,07

3. Anastasija Rogožina 2.31,12.

50 m peteliške, vyrai.

1. Deividas Margevičius 24,85

2. Mantas Kaveckas 25,38

3. Darijus Astrauskas 25,55.

Mišri estafetė 4 po 50 m laisvuoju stiliumi.

1. Kauno PM-1 1.39,44

2. Vilniaus MSC-1 1.40,30

3. Kauno PM-2 1.44,01.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...