Klaipėdos „Neptūnas“ Europos taurės turnyre patyrė trečiąją nesėkmę

Europos krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro penktojo turo rungtynėse F grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 80:86 (22:17, 21:24, 18:17, 19:28) pralaimėjo Atėnų AEK (Graikija) ekipai.
bcneptunas.lt nuotr.

Klaipėdiečiai laimėjo pirmąjį ketvirtį 22:17, o po dviejų kėlinių pirmavo 43:41. Po atkaklaus trečiojo kėlinuko šeimininkų persvara buvo minimali (61:60). Ketvirtajame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą ir likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes nutolo 76:68. Nors „Neptūnas“ dar buvo priartėjęs iki 4 taškų (72:76), pakreipti rungtinių baigtį savo naudai jau nepavyko.

„Neptūnui“ (2 pergalės/3 pralaimėjimai) 20 taškų pelnė Martynas Mažeika, 17 – Danielis Ewingas, 10 – Donatas Zavackas, 9 – Simas Galdikas, 7 – Harvey Grantas, 5 – Travisas Baderis, 4 – Arvydas Šikšnius, po 3 – Mindaugas Girdžiūnas ir Gilvydas Biruta, 2 – Arnas Butkevičius.

AEK (3/2) ekipoje 27 taškus surinko Loukas Mavrokefalidis, 16 – Dušanas Šakota, 11 – Marcas Carteris.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais lapkričio 18 dieną svečiuose su Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (Turkija) ekipa.