„Lietuvos ryto“ krepšininkai turėjo pripažinti PAOK komandos pranašumą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas Europos taurės („EuroCup“) turnyro penktojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį išvykoje 76:81 (12:26, 21:14, 24:15, 19:26) nusileido Salonikų PAOK (Graikija) ekipai.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Vilniečiai vėl nesėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 12:26. Įpusėjus rungtynėmis „Lietuvos ryto“ deficitas siekė 7 taškus (33:40). Po sėkmingo trečiojo ketvirčio Vilniaus klubas išsiveržė į priekį 57:55, bet ketvirtajame kėlinuke neapsigynė nuo varžovų tritaškių metimų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Jau ketvirtąją nesėkmę patyrusiam „Lietuvos rytui“ Deividas Gailius pelnė 17 taškų, Kšištofas Lavrinovičius (10 atk. kam.) – 13, Nicolasas Laprovittola – 10, Gediminas Orelikas – 9, Marius Runkauskas – 8, Rokas Giedraitis – 6, Žygimantas Janavičius – 5, Julius Jucikas, Adas Juškevičius, Mindaugas Lukauskis ir Antanas Kavaliauskas – po 2.

Antrąją pergalę iškovojusioje Graikijos komandoje 26 taškus surinko Kostas Vasilejadis, 17 –Williamas Hatcheris, 10 – Milenkas Tepičius.

Vilniaus ekipa pataikė 9 tritaškius iš 33 (27 proc.).

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais lapkričio 18 dieną svečiuose su Stambulo „Besiktas“ (Turkija) ekipa.