Dortmundo „Borussia“ įmušė daugiau nei K. J. Huntelaaras

Dortmundo „Borussia“ klubas ir toliau stengiasi lipti ant kalnų Miuncheno „Bayern“ futbolininkams. Šį kartą „dryžuotieji“ iškovojo svarbią pergalę prieš Gelzenkircheno „Schalke 04“ ekipą – 3:2.

Namuose žaidusią „Borussia“ komandą praėjus pusvalandžiui į priekį išvedė Shinji Kagawa, bet jau po 3 minučių rezultatą išlygino tikslus Klaaso Jano Huntelaaro smūgis.

Prieš pertrauką Matthias Ginteris grąžino šeimininkams persvarą, o iškart po jos pranašumą padvigubino Pierre`as-Emerickas Aubamey.

Nors 71-ą minutę K. J. Huntelaarui pavyko sušvelninti atsilikimą, taško iš vienų čempionato lyderių „Schalke“ ekipai atimti nepavyko.

Kitose rungtynėse Brėmeno „Werder“ klubas išvykoje 2:0 pranoko „Augsburg“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose po sykį pasižymėjo Claudio Pizarro ir Finas Bartelsas. Šeimininkams paguodos įvartį pačioje mačo pabaigoje iš 11 metrų baudinio pelnė Paulas Verhaeghas.

Rezultatai:

„Augsburg“ 1 – 2 „Werder“

58' [0 - 1] Claudio Pizarro

69' [0 - 2] Fin Bartels

90' [1 - 2] Paul Verhaegh (iš 11 metrų baudinio)

„Borussia D.“ 3 – 2 „Schalke 04“

30' [1 - 0] Shinji Kagawa

33' [1 - 1] Klaas Jan Huntelaar

43' [2 - 1] Matthias Ginter

48' [3 - 1] Pierre-Emerick Aubamey

71' [3 - 2] Klaas Jan Huntelaar