„Manchester United“ savo aikštėje įrodė pranašumą prieš „West Brom“

Anglijos „Premier“ lygoje 17 valandą sužaistos penkerios 12-ojo turo rungtynės.

„Old Trafford“ stadione „Manchester United“ susigrūmė su „West Brom“ vienuolike. Louiso van Gaalo auklėtiniai įrodė namų pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

Pirmąjį šių rungtynių įvartį 52-ąją minutę pelnė pagrindinėje „raudonųjų velnių“ sudėtyje pamažu įsitvirtinantis Jesse Lingardas, o galutinį tašką nuo 11 metrų žymos per pridėtą teisėjo laiką padėjo Juanas Mata.

Po pergalės „Man Utd“ su 24 taškais lieka ketvirtoje vietoje.

Kitose rungtynėse „Leicester City“ įveikė „Watford“ ir susilygino taškais su lyderiais „Man City“ ir Londono „Arsenal“. Vis dėlto abu minėti klubai jau sekmadienį turės galimybę vėl atitrūkti nuo Lesterio ekipos iki 3 taškų.

Dar kiti susitikimai baigėsi minimaliomis „Southampton“ ir „Norwich“ pergalėmis bei „West Ham“ – Liverpulio „Everton“ lygiosiomis.

Rezultatai:

„Bournemouth“ 0 – 1 „Newcastle“

27' [0 – 1] A. Perez

„Man Utd“ 2 – 0 „West Brom“

52' [1 – 0] J. Lingard

90' [2 – 0] J. Mata (11m. baudinys)

90' G. McAuley („West Brom“) pašalintas iš aikštės

„Leicester“ 2 – 1 „Watford“

52' [1 – 0] N. Kante

65' [2 – 0] J. Vardy (11m. baudinys)

75' [2 – 1] T. Deeney (11m. baudinys)

„Norwich“ 1 – 0 „Swansea“

70' [1 – 0] J. Howson

„Sunderland“ 0 – 1 „Southampton“

69' [0 – 1] D. Tadič (11m. baudinys)

„West Ham“ 1 – 1 „Everton“

30' [1 – 0] M. Lanzini

43' [1 – 1] R. Lukaku