ČL: „Bayern“ pažemino sudėtingoje situacijoje esantį „Arsenal“

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos paskutinės aštuonerios 4-ojo turo grupių etapo rungtynės. „Allianz“ stadione įvyko dvikova tarp Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkų. Intrigos šiame susitikime žiūrovai neišvydo ir bavarai be gailesčio rezultatu 5-1 sutriuškino Arsene‘o Wengero vadovaujamus auklėtinius.

10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, o dar po vieną įvartį pirmajame kėlinyje pridėjo Thomas Mulleris bei Davidas Alaba. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir 55-ąją minutę savo įvartį pasiekė Arjenas Robbenas.

69-ąją minutę Olivierui Giroud pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį į Petro Čecho ginamus vartus pelnė T. Mulleris, padėjęs galutinį tašką šioje dvikovoje.

Kitoje F grupės dvikovoje Pirėjo „Olympiakos“ po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė Zagrebo „Dinamo“ ir apsunkino „Arsenal“ galimybes prasibrauti į kitą etapą. Graikai kartu su bavarais turi surinkę po 9 taškus, o „kanonierių“ sąskaitoje – vos trys. A. Wengerui reikia per likusias dvi rungtynes pasiekti pergalę ir laukti „Olympiakos“ nesėkmės.

E grupėje „Barcelona“ be vargo rezultatu 3-0 nugalėjo Barysavo BATE. Katalonus į pergalę vedė Luisas Suarezas ir dubliu pasižymėjęs Neymaras.

Kitos grupės rungtynės baigėsi sunkia „Roma“ pergale rezultatu 3-2 prieš Lėverkuzeno „Bayer“. E grupėje „Barca“ su 10 taškų užtikrintai užima pirmąją vietą, tačiau kelialapio į kitą etapą dar neužsitikrino.

G grupėje Londono „Chelsea“ po nuostabaus Williano baudos smūgio iškovojo pergalę prieš Kijevo „Dinamo“, o Tel Avivo „Maccabi“ nusileido „Porto“ vienuolikei. Šioje grupėje „Porto“ užimą pirmąją vietą, o „Chelsea“ su 7 taškais tenkinasi antrąja pozicija.

Paskutinėje H grupėje Sankt Peterburgo „Zenit“ po pergalės prieš „Lyon“ užsitikrino vietą aštuntfinalyje. „Valencia“ išvykoje minimaliu skirtumu nusileido „Gent“, tačiau vis dar turi puikias galimybes patekti į kitą etapą.

Rezultatai:

E grupė

„Barcelona“ 3 – 0 BATE

30' [1 – 0] Neymar (11m. baudinys)

60' [2 – 0] L. Suarez

83' [3 – 0] Neymar

„Roma“ 3 – 2 „Bayer“

2' [1 – 0] M. Salah

29' [2 – 0] E. Džeko

46' [2 – 1] A. Mehmedi

51' [2 – 2] Chicharito

81' [3 – 2] M. Pjanič (11m. baudinys)

79' O. Toprak („Bayer“) pašalintas iš aikštės

F grupė

„Bayern“ 5 – 1 „Arsenal“

10' [1 – 0] R. Lewandowski

29' [2 – 0] T. Muller

44' [3 – 0] D. Alaba

55' [4 – 0] A. Robben

69' [4 – 1] O. Giroud

89' [5 – 1] T. Muller

„Olympiakos“ 2 – 1 „Dinamo Zagreb“

21' [0 – 1] A. Hodzič

65' [1 – 1] F. Pardo

90' [2 – 1] F. Pardo

54' K. Fortounis („Olympiakos“) nerealizavo 11m. baudinio

79' J. Pivarič („Dinamo“) pašalintas iš aikštės

G grupė

„Chelsea“ 2 – 1 „Dynamo Kiev“

34' [1 – 0] A. Dragovič (į savus vartus)

78' [1 – 1] A. Dragovič

83' [2 – 1] Willian

„Maccabi“ 1 – 3 „Porto“

19' [0 – 1] C. Tello

49' [0 – 2] Andre

72' [0 – 3] M. Layun

75' [1 – 3] E. Zahavi (11m. baudinys)

H grupė

„Gent“ 1 – 0 „Valencia“

49' [1 – 0] S. Kums (11m. baudinys)

„Lyon“ 0 – 2 „Zenit“

25' [0 – 1] A. Dzyuba

58' [0 – 2] A. Dzyuba

72' M. Gonalons („Lyon“) pašalintas iš aikštės

89' A. Anyukov („Zenit“) pašalintas iš aikštės