Meksikoje surengtas „Formulės-1“ lenktynes laimėjo N. Rosbergas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 17-ąjį etapą – Meksikos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo vokietis Nico Rosbergas, („Mercedes“).

30-metis lenktynininkas šventė ketvirtąją pergalę šį sezoną ir 12-ąją savo karjeroje.

Antrąją vietą užėmė N. Rosbergo komandos draugas pasaulio čempiono titulą jau anksčiau užsitikrinęs britas Lewis Hamiltonas, („Mercedes“, +1,9 sek.). Trečias finišavo suomis Valtteris Bottas, („Williams“, +14,5).

Ketvirtąją vietą užėmė rusas Danilas Kviatas („RedBull“, +16,5), penktąją – australas Danielis Ricciardo, („RedBull“, +19,6), šeštąją – brazilas brazilas Felipe Massa, („Williams“, +21,4).

Šios lenktynės ypač nesėkmingai susiklostė „Ferrari“ lenktynininkams. Jų nebaigė tiek vokietis Sebastianas Vettelis, tiek suomis Kimis Raikkonenas.

„Formulės-1“ lenktynės Meksikoje surengtos po 23 metų pertraukos.

Likus dviem etapams iki čempionato pabaigos, nugalėtojo titulą užsitikrinęs L. Hamiltonas turi 345 taškus. Į antrąją vietą pakilo N. Rosbergas (272 tšk.), aplenkęs S. Vettelį (251 tšk.).

Priešpaskutinis, 18-asis, čempionato etapas – Brazilijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks lapkričio 15 dieną.