Lengvosios atletikos čempionate Katare lietuviai pelnė du apdovanojimus

Katare baigėsi 7-asis IPC (Tarptautinio parolimpinio komiteto) planetos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir aštuoni Lietuvos atstovai.

Andrius Skuja (F46 neįgalumo grupė) rutulio stūmimo varžybose užėmė septintą (13,34 m) vietą, Mindaugas Bilius (F37) tarp disko metikų buvo aštuntas (43,53 m), o Donatas Dundzys (F37) – dešimtas (42,43 m).

Ramūnas Verbavičius (F55) dešimtas (9,55 m) tarp rutulio stūmikų, o Jonas Spudis (F44) ieties metimo varžybose tenkinosi dvylikta (47,54 m) pozicija.

Lietuvos komanda namo grįžta su dviem sidabro medaliais, kuriuos šuoliuose į tolį (4,55 m) iškovojo Ramunė Adomaitienė (T38) ir rutulio stūmime (15,35 m) pelnė M. Bilius (F37).

Rinktinių rikiuotėje tarp 66 klasifikuotų ekipų lietuviai 50-ą vietą pasidalijo su Indija.

Net 85 (41 aukso, 26 sidabro ir 18 bronzos) apdovanojimus pirmenybėse Dohoje susižėrė Kinijos atstovai, aplenkę Rusijos (69 – 24+21+24) bei JAV (39 – 13+16+10) sportininkus.