Lietuviai baigė pasirodymą planetos buriavimo taurės regatoje

Jungtiniuose Arabų Emyratuose sekmadienį baigėsi ISAF pasaulio buriavimo taurės finalinių varžybų regata, kurioje dalyvavo ir du Lietuvos atstovai.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Olimpietis burlentininkas Juozas Bernotas (RS:X vyrų klasė) tarp keturiolikos sportininkų po devynių įskaitinių plaukimų iš dešimties su 64 baudos balais užėmė septintą vietą. Finaliniame dešimties dalyvių dešimtajame plaukime jis liko devintas.

Sėkmingiausiai lietuviui šioje regatoje susiklostė trečiasis plaukimas, kuriame jis finišavo antras. Dusyk -antrajame bei šeštajame plaukimuose – J. Bernotas buvo ketvirtas.

Tarp burlentininkų nugalėjo ispanas Ivanas Pastoras Lafuente (30 baudos balų), aplenkęs brazilą Ricardo Santosą (39 baudos balai) ir britą Tomą Squiresą (44 baudos balai).

Moterų „Laser Radial“ klasėje Pekino (Kinija) olimpiados vicečempionė Gintarė Volungevičiūtė-Sheidt galutinėje įskaitoje po septynių plaukimų su 55 baudos balais tarp dvidešimties buriuotojų užėmė devintąją vietą.

Lietuvė laimėjo šeštąjį plaukimą, o devinta finišavo trečiajame plaukime.

Šioje klasėje nugalėjo švedė Josefin Olsson (27 baudos balai), antrąją vietą užėmė olandė Marit Bouwmeester (34 baudos balai), trečiojoje pozicijoje – danė Anne-Marie Rindom (38 baudos balai).